ERBIWA Kalıp Sanayi A.Ş., Ltd

Yüksek kalite, en iyi hizmeti, makul fiyat.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd Fabrika turu

Sertifikalar
iyi kalite Plastik Oto Parçaları Kalıp satış için
iyi kalite Plastik Oto Parçaları Kalıp satış için
Müşteri yorumları
ERBIWA ile işbirliği yapmaktan memnuniyet duyuyoruz ve her projemize verdiğiniz destek için teşekkürler.

—— Stefan

Kalıp kalitesi ve üstün hizmetle, ama uygun fiyatla almak çok güzel. Gelecek projelerde sizinle işbirliği yapmaya devam edeceğiz.

—— Robert

Sizler dinamik ve güçlü bir ekibiniz, hepinizin Çin üretiminin geleceğini gördüm.

—— Carlos

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd

1
ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd
Car plastic injection molds

Car plastic injection molds

1 2 3
ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd
Design

Design

 • Üretim hattı
  ERBIWA Kalıp Co Ltd, otomotiv, sağlık, elektronik, tüketici-sanayi ve cihaz pazarlarında hizmet veren bir tam hizmet özel enjeksiyon kalıplama tedarikçisi.


  Yüksek kaliteli plastik ürünleri ve kalıpları uygun maliyetli bir fiyata tedarik etmeye odaklanın.

  Biz yüksek hassasiyetli plastik mould için aktif ve içtenlikle çalışıyoruz. Biz kalıp tasarımı, yapma, baskı, montaj, paket ve nakliye düzenlemesi için plastik parça kalıptan hizmet tam kapsamlı sunabilir.

  Özellikle büyük otomobil kalıpları ve parçalarında otomobil endüstrisinde uzmanlaşmak


  Ürün: İç Döşeme, Dış Cephe, Kombinasyon ve Oturma, Motor Soğutma, HVAC, Parantez Kapı Paneli, Tekerlek Döşeme, Lamba Gövdesi, Arka Tampon, Çamurluk, Orta Kutu, vb.


  Ekipman: Son teknoloji ekipman. Bizim basın boyutu: 5-1000 ton, maksimum takım boyutu: 1500 * 1500 * 1500mm, Biz özellikle büyük otomatik kalıp inşa uzmanlaşmak.


  Sertifikalar: "ERBIWA" kalite ve hassasiyet anlamına gelir: ISO 9001: 2008 TS 16949 sertifikalı.


  Tüm dünyada satıldı ve müşterilerden olumlu yorumlar kazandık. Gururlu bir gerçek şu ki, ERBIWA otomotiv parçaları GM, AUDI, FORD, DAIMLER, TESLA, ROLLS ROYCE, VOLVO, MINI, HAGER vb. İsimleri içeren büyük markalar tarafından kullanılıyor.

  Müşterilerimizin özel gereksinimlerini karşılamak için kapsamlı ISO9001 kalite standardına bağlı deneyimli ekibimiz tarafından kalite kontrol faaliyetlerimiz fabrikamızda sıkı kalite kontrol ilkelerine göre gerçekleştirilmektedir.

  En son kalıplama ve otomasyon ekipmanına sahibiz, bu da küresel düzeyde rekabet edebilme yeteneğimiz. Kalıp oluşturma ve işleme konusundaki bilimsel yaklaşımımız, ERBIWA'ya, müşterilerimizin faydalanabileceği bir rekabet avantajı sağlar.

  Bir tur için tesisimizi ziyaret etmek veya bir sonraki projeniz için ücretsiz fiyat teklifi almak isterseniz, ERBIWA ile ilgili sorularınız için bizimle iletişime geçmenizi rica ediyorum. Sizinle çalışmaktan mutlu oluruz!

 • OEM / ODM
  ERBIWA bir enjeksiyon kalıpçı olarak kuruldu ve kalıplama işimizin köşe taşı olmaya devam ediyor. Ekipmanlarımızı sürekli olarak geliştiriyoruz ve en son teknolojiyi kullanarak, benzersiz parça tekrarlanabilirliği ve kaliteyi elde ettik. Yüksek bir otomasyon derecesi, müşterilerimize zamanında ve "ilk seferde doğru" maliyet etkin ürün sunmamızı sağlar.

  Kalıplama yeteneklerimiz şunları içerir:

  • Yatay ve dikey kalıp makineleri
  • Kalıplama ve kalıplama üzerine
  • Vana kapısı ve sıcak yolluk kalıplama
  • Emtia reçinelerinden yüksek oranda işlenmiş reçinelere kadar çeşitli malzemeler
  • Yüksek hacimli, düşük hacimli ve prototipli tam otomatik çalışma hücreleri
  • Kalıplama makinesinde ikincil montaj ve kitleme
  • İkincil sondaj, kılavuz çekme ve işleme
  • Tampon baskı, sıcak damgalama, boyama, kaplama, serigrafi, RFI koruma ve hidro-grafik dahil olmak üzere dekorasyon
  • Hızlı değişim ve düşük maliyetli takım alternatifleri için modüler takım seçenekleri
  • MRP ve EDI sistemlerimiz ile entegre gerçek zamanlı süreç izleme

  Tam donanımlı kalite laboratuvarı, ASQC / ASQE eğitimli denetçilerle üretimin yanı sıra 4. Seviye PPAP'ların 1. Seviyesinin uygulanmasını destekliyor.

  Sürekli İyileştirme programlarımız, Yalın Üretim uygulaması ile birleştiğinde, kalite iyileştirme ve maliyet azaltma çabalarında “çıtayı yükseltmek” için anahtardır. ERBIWA ile kalite ve maliyet arasında seçim yapmak zorunda kalmayacaksınız; Her ikisinin de faydalarından yararlanmanıza yardımcı olalım.

  Bizimle işbirliği için yurtdışı müşterilerine hoş geldiniz!

  OEM / ODM ürünleri yapmak için yurtdışı müşterilere hoş geldiniz, ürünlerinizi verimli bir şekilde geliştireceğiz!

 • Ar-Ge
  ERBIWA Kalıp Sanayi co., Ltd. Kalıp tasarımını daima kalıp imalatının ruhu olarak görür. Bir grup profesyonel tasarım üyesi
  Ürün analizi ve kalıp teknolojisi ile tamamen deneyimli kişiler, tasarım departmanımızdan oluşmaktadır. Profesyonel tasarım grubumuz, müşterilere verimli ve makul kalıp tasarım projesi sunmak için farklı tasarım yazılımlarını mükemmel bir şekilde kullanabilmektedir. Kalıp üretimi öncesi müşterilerimiz için kalıp tasarımı ve MoldFlow analizi için yazılım (yani UG, Pro-E, IGS, Master Cam, AutoCAD ve Solidwork) kullanıyoruz.

  Tasarım grubumuz, müşterilerin kalıplama yapısının teknik analizini sunacak olan ürün tasarımının önceki aşamasına katılacaktır.
  Daha sonraki üretim aşamasında iyileştirme olasılığını ve ücretlerini azaltmak için istedikleri kalıp tasarımına göre. amacıyla
  Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu kalitenin mükemmel kalitesini ve ömrünü sağlamak için, gruplarımız her zaman en uygun tasarımı tasarlayacaklar.

  Her kalıp için şema ve kalıp akış analizi testi yaptıktan sonra müşterileri teyit edecektir.

  Tasarım standartlarımız : DME, Hasco, Meusburger Misumi ve LKM, vb.

  Çizim formatlarımız : Adım, adım, xt, igs ve iges vb.

İletişim bilgileri
ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. Sam Pang

Tel: 86-769-8800-7279

Faks: 86-769-8300-3637

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)