ERBIWA Kalıp Sanayi A.Ş., Ltd

Yüksek kalite, en iyi hizmeti, makul fiyat.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd İletişim bilgileri

Sertifikalar
iyi kalite Plastik Oto Parçaları Kalıp satış için
iyi kalite Plastik Oto Parçaları Kalıp satış için
Müşteri yorumları
ERBIWA ile işbirliği yapmaktan memnuniyet duyuyoruz ve her projemize verdiğiniz destek için teşekkürler.

—— Stefan

Kalıp kalitesi ve üstün hizmetle, ama uygun fiyatla almak çok güzel. Gelecek projelerde sizinle işbirliği yapmaya devam edeceğiz.

—— Robert

Sizler dinamik ve güçlü bir ekibiniz, hepinizin Çin üretiminin geleceğini gördüm.

—— Carlos

Ben sohbet şimdi

ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd

Adres : YOK HAYIR. 96 Jinghai Middle Road, Shatou Topluluğu, ChangAn Kasabası, Dongguan Şehri, Guangdong Eyaleti, Çin.
Fabrika adres : YOK HAYIR. 96 Jinghai Middle Road, Shatou Topluluğu, ChangAn Kasabası, Dongguan Şehri, Guangdong Eyaleti, Çin.
WorkTime : 08:00-22:00(Beijing Saat)
İş telefonu : 86-769-8800-7279(Çalışma Zamanı)   
Faks : 86-769-8300-3637
Bize ulaşın :
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
(0 / 3000)

İlgili kişi : Mr. Sam Pang
İş unvanı : President
İş telefonu : +86 8800 7279
Skype : Sam.Forwa
E-posta : sam@erbiwa.com.cn
İlgili kişi : Mr. Wayne Pang
İş unvanı : Sales Manager
İş telefonu : +86 8800 7279
Skype : Wayne ERBIWA
E-posta : wayne@erbiwa.com.cn
İlgili kişi : Mr. Allen Liu
İş unvanı : Project Management
İş telefonu : +86 8800 7279
Skype : allen_lau3
E-posta : allen.liu@erbiwa.com
İlgili kişi : Miss. Apple Liu
İş unvanı : Marketing Representative
İş telefonu : +86 8800 7279
Skype : +86 131 6892 2782
E-posta : apple@erbiwa.com.cn
İlgili kişi : Ms. May Wang
İş unvanı : Marketing Representative
İş telefonu : +86 8800 7279
WhatsApp : +86 150 9970 3667
Skype : +86 150 9970 3667
E-posta : may@erbiwa.com.cn
İlgili kişi : Miss. Ruby Huang
İş unvanı : Sales Engineering
İş telefonu : +86 (769) 88007279-858
E-posta : ruby@erbiwa.com.cn
İletişim bilgileri
ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. Sam Pang

Tel: 86-769-8800-7279

Faks: 86-769-8300-3637

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)